ZAPROJEKTUJMY MIESZKANIE W TRZECH PROSTYCH KROKACH

 

Każdy z naszych projektów cechuje indywidualne podejście do klienta, dbałość o estetyczne wykończenie, a przede wszystkim wygodny i funkcjonalny układ. Pracę nad aranżacją wnętrza rozpoczynamy od rozmowy o Państwa preferencjach i oczekiwaniach. W projektowaniu ważna jest dla nas ścisła współpraca z klientem, kluczowe dla spersonalizowanego urządzenia mieszkania jest nie tylko poznanie przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń, ulubionej stylistyki i palety kolorystycznej, lecz także prowadzony tryb życia. Wszystkie te czynniki warunkują późniejszą pracę nad projektem.

 

 

KROK PIERWSZY – KONCEPCJA FUNKCJONALNA

  koncepcja funkcjonalna

We wstępnej fazie proponujemy od trzech do pięciu układów funkcjonalnych pomieszczeń, przedstawiając Państwu ogólną koncepcję. Dużo uwagi poświęcamy znalezieniu ustawienia mieszkania, które byłoby najbardziej komfortowe i odpowiadające potrzebom użytkowników. Po ustaleniu podstawowego układu przechodzimy do dalszego projektowania. Omawiamy wstępną paletę barw, użyte w projekcie materiały, faktury oraz oświetlenie.

 

 

KROK DRUGI – PROJEKT KONCEPCYJNY

 

 

 projektowanie wnętrz mitmidesign

 

 

Po pierwszych rozmowach i zatwierdzeniu przez Państwa wstępnej koncepcji wykonujemy dokładną i kompletną inwentaryzacje pomieszczeń. Zapewniamy tym samym dokładność pomiarów konieczną przy realizowaniu niektórych części projektu – takich jak zabudowa kuchenna czy armatura łazienkowa.

 

Następnie projektujemy wykończenie wnętrz i dobieramy odpowiednie umeblowanie i kolorystykę materiałów, tak aby zapewnić spójność całego mieszkania. Dzięki współpracy z zaufanymi producentami z Polski i Niemiec jesteśmy w stanie zapewnić Państwu meble w najwyższym standardzie. Na tym etapie projektowym oferujemy wykonanie do trzech wizualizacji optymalnie pokazujących rozwiązania zastosowane przez naszych architektów.

 

 

KROK TRZECI – PROJEKT WYKONAWCZY

 

 rysunki techniczne

 

 

Kolejnym etapem po zamknięciu koncepcji jest wykonanie rysunków technicznych, na podstawie których możliwe będzie przeprowadzenie prac remontowych. Oferujemy wykonanie dokładnego projektu technicznego, gdzie rozrysowane zostaną wszystkie instalacje, układ kuchni, czy ułożenie płytek. Dodatkowo zapewniamy także wyliczenie i spis ilości materiałów potrzebnych do realizacji projektu.

 

 

 

REALIZACJA

 

Zamknięcie prac projektowych wcale nie musi oznaczać końca współpracy. Jak wiadomo istotną kwestią jest dopilnowanie, aby projekt zgodnie ze wskazówkami przeistoczył się w dom gotowy do zamieszkania. Z chęcią oferujemy nadzór architektoniczny nad pracami remontowymi, a w razie potrzeby możemy zaproponować ekipę remontową, która bez zarzutu wprowadzi zaprojektowane zmiany.