Nowoczesna biała kuchnia ocieplana drewnem

 

 

 

Kuchnia to dla wielu osób kluczowe miejsce w domu. Moda na gotowanie powoduje, iż coraz częściej spędzasz w niej czas. Nie tylko tworzysz pyszne posiłki, ale dobrze się przy tym bawisz, zapraszając rodzinę bądź znajomych. Dlatego tak ważna jest odpowiednia aranżacja kuchni, by odznaczała się pięknym wyglądem, funkcjonalnością, a do tego była miejscem, w którym wszyscy dobrze się czują. Dziś mamy dla Ciebie kolejną propozycję - białą kuchnię ocieplaną drewnem. Zapraszamy!

Ponadczasowa biel

Dlaczego biel? Kolor ten pasuje do kuchni klasycznych i nowoczesnych. Cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Stanowi także doskonałe tło do mebli, ozdób itp. Słowem, jest to barwa uniwersalna, która zawsze się sprawdzi. Biel dodaje wnętrzom świeżości, lekkości i delikatności, a także wzrokowo powiększa pomieszczenie. Szczególnie polecamy to rozwiązanie w przypadku, gdy dysponujesz małą przestrzenią i liczy sie każdy metr.

Biel + drewno = zestaw idealny

Skandynawski styl kuchni, w którym dominuje kolor biały, nie musi by wcale zimny jak atmosfera krajów północy. Co prawda wykorzystanie w kuchni wyłącznie tego koloru bądź bez odpowiednich proporcji w porównaniu z innymi sprawi, że pomieszczenie stanie się zimne, surowe i bez wyrazu, niczym świeżo po remoncie. Dlatego też, aby uniknąć efektu zbytniego ,,chłodu", proponujemy wykorzystać również elementy drewniane. W naszej realizacji przedstawionej na fotografiach zaproponowaliśmy ciemne drewniane podłogi oraz szafki. Dzięki temu kuchnia jest elegancka, ale i przytulna – wprost idealna do kuchcenia oraz spędzania wolnego czasu.

Magia drewna

Drewno nadaje kuchni ciepłego, domowego klimatu. Z uwagi na to, iż drewno jest ponadczasowym, szlachetnym i pięknym tworzywem, kuchnia, a także inne wnętrza wzbogacone o elementy z tego materiału cechują się dobrym stylem i elegancją.
Długowieczna tradycja, naturalność, jak i klimat, który generuje, przemawiają za wykorzystaniem drewna w kuchni, najlepiej w połączeniu z bielą! Jeżeli szukasz pomysłu na ciepłą, ale i kunsztowną, modną kuchnię, połączenie bieli i drewna będzie dla Ciebie!

Podsumowanie

Białą kuchnię możesz urządzić na różne sposoby, według własnego uznania. Łączenie różnych elementów daje duże możliwości aranżacyjne. Różne konfiguracje mebli, zabawy światłem, kątami jego padania, odcieniami kolorów – Twoja kuchnia naprawdę może być wyjątkowa! Odpowiedni dobór barw - wyrazisty kontrast, czy też harmonia, umożliwia uzyskanie każdego, planowanego efektu.
Zapoznaj się z naszymi kuchniami. Może wybierzesz coś dla siebie i zainspirujesz się..
Jeżeli potrzebujesz porady, jak urządzić swoją kuchnię, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję.

 

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz zaloguj się!.

Komentarze

<%comment.user.username%> <%comment.user.username%> <%comment.user.username%>
<%comment.content%>
<%comment.created_at%>